top of page

Piwonie & Luksus

Rezydencja Luxury

Okazała, dominująca i jakże wyrazista w swoim kolorze piwonia jako motyw przewodni wyjątkowego ślubu Anety i Marka. Idealne zestawienie intensywnego, rubinowego odcienia peonii z pudrowym różem pełnika i omszałą zielenią eukaliptusów stworzyło wykwintną kwiatową mieszankę.

anetamarek-286.jpg
20190920_214212.jpg
Bajka
Hotel & Resort Bajka

Podczaas wesela Anny i Krisa prym wiodły wrzosy w towarzystwie śnieguliczki, brumii, eustomy i eukaliptusów.  To niekonwencjonalne miejsce łączące w sobie ciszę, wodę i lasy oraz urzekające wnętrze wypełnione przepięknymi żyrandolami, stworzyły zaiste bajkowy klimat.

Przestrzeń Kreatywna

Kotulińskiego 6

Sukulenty, paprocie, niecierpki, jaskry i piwonie polecają się na ślub. Kreatywna przestrzeń w Kotulińskiego 6 – styl slow, boho, hyge – to jest to, co kochamy najbardziej.

Kotulińskiego6-142.jpg
Magda&Michał_0099.JPG
Pastel z rozmarynem
Hotel Diament Arsenal Palace

Pastelowo, delikatnie, romantycznie – czasem nie trzeba nic więcej, żeby podkreślić wyjątkowość chwili. Ptasznik i rozmaryn, ten zapach na długo zostanie nam w pamięci.

Piękno i siła gór
Kocierz Hotel i Spa

Z jednej strony monochromatyczność barw, zapach drewna i siła gór, z drugiej czarnuszka, rozchodnik, wrzosy ornithogalum i paprocie. Połączenie idealne.

20170910_111116.jpg
IMG_4268.jpg
Leśna opowieść
Cyprianówka

Początek lata, intensywność barw i nagromadzenie faktur. Piękne makówki, dalie, jeżówki spowite letnim klimatem. Magia miejsca, polny charakter bukietu i panna młoda niczym radosna driada – takie realizacje kradną nasze serca.

bottom of page